strona domowa
strona domowa
Lista wniosków rekomendowanych do stypendiów „Dyplom marzeń”
piątek, 30 sierpnia 2013 19:19

 

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 27.08.2013 r. odbyło się posiedzenie Komisji Stypendialnej, która dokonała wstępnej kwalifikacji kandydatów do Programu Stypendiów Pomostowych „Dyplom z marzeń”. Kryteriami wyboru był algorytm oraz wysokość dochodu na jednego członka rodziny. Wnioski wraz załącznikami przesłane zostały do Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości w Łodzi.

Serdecznie gratulujemy bardzo dobrych wyników w nauce i życzymy dalszych sukcesów!

Lista osób rekomendowanych do stypendium:

  1. Klaudia Sas - Gmina Kańczuga
  2. Katarzyna Mazur - Gmina Pruchnik
  3. Kornela Piś - Gmina Pruchnik
  4. Paulina Kuryło - Gmina Kańczuga
  5. Katarzyna Duliban - Gmina Kańczuga
  6. Adriana Grzeszczak - Gmina Roźwienica
  7. Kamil Szkoła - Gmina Pruchnik

 

  Wejscia: 1618