strona domowa
strona domowa
piątek, 11 października 2013 08:16

 

 

„Miłość jest jak słońce.
Kto ma miłość, ten może się obejść bez wielu rzeczy.
Komu brakuje miłości, temu brak wszystkiego!”
(Phil Bosmans)

Pruchnik, 11.10.2013 r.

 

 

Szanowni Nauczyciele!
Dyrektorzy Placówek Oświatowych!
Pracownicy Oświaty!

Po raz kolejny przeżywamy Święto ludzi Oświaty. Wasze Święto uświadamia nam, że praca którą wykonujecie w zakresie wychowywania i nauczania młodego pokolenia jest pracą nad kształtowaniem naszej przyszłości. To bardzo trudna
i odpowiedzialna praca, szczególnie w obecnym czasie, kiedy niszczone są autorytety i podważa się ukształtowane przez wieki zasady współżycia społecznego. Jak pokazują codzienne zdarzenia, od początku zmian ustrojowych w naszej Ojczyźnie, istnieje pilna potrzeba przekazywania młodym ludziom nie tylko wiedzy na wysokim poziomie i zasad dobrego wychowania, ale także zasad wzajemnej życzliwości i miłości.

Szanowni Państwo, z okazji Waszego Święta w imieniu samorządu Gminy Pruchnik, w imieniu własnym i w imieniu pracowników Urzędu Miejskiego w Pruchniku, serdecznie dziękujemy Wam  za wykonywaną pracę, za trud i poświęcenie wkładane w edukację oraz wychowywanie młodzieży szkolnej. Dziękujemy za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy, poznawania prawdy i kształtowanie postaw obywatelskich.

Równocześnie życzymy dużo zdrowia, wielu sukcesów i osiągnięć zawodowych, satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą, oraz pomyślności w życiu osobistym.  Życzymy także zadowolenia z pracy pedagogicznej, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz wdzięczności uczniów, którym przekazujecie swoją wiedzę, doświadczenie i dla których jesteście absolutnym autorytetem.

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w Pruchniku

Władysław Flak

Burmistrz Pruchnika

Wacław Szkoła

 

 

  Wejscia: 1389