strona domowa
strona domowa
Piknik Rodzinny - Jesienna Swoboda
wtorek, 15 października 2013 06:14

12 października 2013 w Gospodarstwie Agroturystycznym w Hawłowicach miał miejsce piknik rodzinny zorganizowany przez Centrum Kultury Sportu i Turystyki pt. „Jesienna Swoboda”
Organizatorzy pikniku zapewnili mnóstwo atrakcji aby uprzyjemnić nam to sobotnie popołudnie. Pokazy jazdy zaprzęgowej, nordic walking, pieczenie ziemniaka, wielkie rodzinne ognisko oraz wspólne śpiewanie. Można było także odkryć w sobie artystę podczas warsztatów malarskich. Rzeźbienie w dyni, zabawy z liśćmi, szukanie skarbów, tworzenie leśnych ludków z darów jesieni to atrakcje dla najmłodszych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Pomimo niezbyt pięknej aury humory dopisywały i wszyscy bawili się świetnie.

 

 

 

  Wejscia: 1564