strona domowa
strona domowa
Zaproszenie na Kiermasz Bożonarodzeniowy LGD
piątek, 06 grudnia 2013 21:00

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” serdecznie zaprasza lokalną społeczność, twórców i rękodzielników, organizacje pozarządowe, instytucje kultury, grupy nieformalne i przedsiębiorców na Kiermasz Bożonarodzeniowy LGD, który odbędzie się w dniu 15 grudnia 2013 r. (niedziela) od godz. 14:00 do 20:00 w świetlicy wiejskiej w Pawłosiowie.

Chcesz zaprezentować lub nabyć ozdoby świąteczne, wypieki i potrawy bożonarodzeniowe? Poczuć magię zbliżających się Świąt? Przyjdź na nasz Kiermasz.

Warunkiem uczestnictwa dla wystawców jest posiadanie siedziby bądź działalność na terenie LGD, tj. gmin: Chłopice, Kańczuga, Pawłosiów, Pruchnik, Roźwienica.

Preferowany asortyment stoiska: rękodzieło i ozdoby świąteczne, tradycyjne potrawy bożonarodzeniowe oraz inne wyroby związane z tradycją bożonarodzeniową.

Osoby chętne mogą zgłosić swój udział do dnia 10.12.2013 r. do godz. 16:00, składając kartę zgłoszenia w Biurze LGD, ul. Kościuszki 26, 37-500 Jarosław, przesłać faksem 16 6219065 lub e-mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy.

 

Regulamin -> Pobierz

Karta zgłoszenia -> Pobierz

 

 

 

  Wejscia: 1181