strona domowa
strona domowa
Powitanie Nowego Roku Na Rynku w Pruchniku
piątek, 03 stycznia 2014 17:26

Pokazem sztucznych ogni powitali mieszkańcy Miasta i Gminy Pruchnik Nowy Rok na pruchnickim rynku. Fajerwerkom tradycyjnie już towarzyszyła muzyka. Nie brakowało szampana i życzeń, by ten rok był lepszy od minionego.

Burmistrz Pruchnika – Pan Wacław Szkoła wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej – Panem Władysławem Flakiem złożyli życzenia wszystkim mieszkańcom Miasta i Gminy Pruchnik:

Szanowni mieszkańcy Miasta i Gminy Pruchnik

Przed chwilą zostawiliśmy za sobą problemy roku 2013. Dziękujemy za wszystko co przeżyliśmy w Starym Dobrym Roku. Przed nami Nowy Rok i nowe wyzwania. Na ten nowy czas życzę Państwu i Państwa Rodzinom dużo dobra, zdrowia i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień życia.
Życzę spełnienia najskrytszych marzeń, a także zadowolenia z Państwa pracy zawodowej i pracy Samorządu Gminy i Urzędu Miejskiego w Pruchniku. Aby ta wasza i nasza praca przynosiła oczekiwane efekty, by Państwu żyło się lepiej i łatwiej.
Niech nowy rok Będzie wypełniony samymi słonecznymi i dobrymi dniami.
Życzę Państwu wszystkiego najlepszego.

Relację wideo z tego wydarzenia można obejrzeć tutaj

 


 

 

  Wejscia: 9538