Gminny Turniej Tenisa Stołowego
poniedziałek, 27 stycznia 2014 07:12

W dniu 24 stycznia 2014 r. w małej sali gimnastycznej przy SP Nr 1 w Pruchniku, odbył się Gminny Turniej Tenisa stołowego, zorganizowany przez SP Nr 1 oraz Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Pruchniku. W turnieju tym mogli wziąć udział wszyscy pasjonaci tej dyscypliny sportowej. Uczestnicy zmagali się w dwóch turach:

• O godz 1000 – uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych
  • O godz 1600 – uczniowie szkół ponad-gimnazjalnych i starsi

Dla zwycięzców przewidziano na grody oraz pamiątkowe dyplomy.
Dzisiejsza impreza jest jedną z propozycji spędzenia wolnego czasu na terenie naszej gminy przez młodzież podczas ferii. W mijającym tygodniu odbyły się ponadto:

W dniu 21.01.2014 r. w hali sportowej w Pruchniku odbył się VIII TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM PUBLICZNEGO W PRUCHNIKU. W zawodach wzięło udział 4 zespoły z powiatu jarosławskiego. Klasyfikacja końcowa turnieju wyglądała następująco:

• Gimnazjum Pruchnik
  • Gimnazjum Rozbórz Długi
  • Gimnazjum Rokietnica
  • Gimnazjum Łopuszka Wielka

W dniu 22.01.2014 r. w hali sportowej w Pruchniku odbył się VII Powiatowy Turniej Piłki Nożnej O Puchar Prezesa UKS „Jedynka” Pruchnik. W zawodach wzięło udział 5 zespołów. Klasyfikacja końcowa:

• Pruchnik I
  • Rozbórz Długi