strona domowa
strona domowa
Zaproszenie na Targi Produktów Lokalnych LGD
piątek, 02 maja 2014 23:00

Lokalna Grupa Działania zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Targach Produktów Lokalnych LGD „Z Tradycją w Nowoczesność”, które odbędą się w dniu 11 maja 2014 roku o godz. 15:00 na placu przy Ośrodku Kultury Miasta i Gminy Kańczuga. Celem Targów jest promocja i popularyzacja produktów tradycyjnych, lokalnych, regionalnych, ekologicznych z zachowaniem dziedzictwa kulturowego regionu oraz osób i organizacji, które zajmują się produkcją takich wyrobów. W programie Targów:

  • Konkurs na najładniejsze stoisko Targów oraz wyłonienie zwycięzców i wręczenie nagród
  • Prezentacja produktów lokalnych z zakresu rękodzieła i kulinariów
  • Możliwość skosztowania przygotowanych przez wystawców potraw
  • Występy artystyczne i wokalne grup oraz zespołów

Podczas Targów odbędzie się Konkurs na najładniejsze stoisko Targów Produktów Lokalnych LGD „Z Tradycja w Nowoczesność”. Zapraszamy organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje), Koła Gospodyń Wiejskich oraz twórców ludowych, którzy wytwarzają produkty regionalne, lokalne i tradycyjne z terenu działania LGD, tj. gmin: Chłopice, Kańczuga, Pawłosiów, Pruchnik, Roźwienica do prezentacji swoich wyrobów. Kartę zgłoszenia należy złożyć osobiście w Biurze Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” pod adresem: ul. Kościuszki 26, 37-500 Jarosław lub wysłać faxem na numer: 16 621 90 65 albo e-mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 06.05.2014 r. do godz. 16:00. Na uczestników czekają cenne nagrody.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać w siedzibie Biura Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność”, ul. Kościuszki 26, 37 – 500 Jarosław, w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz pod numerem telefonu:  16 621 90 65.  Projekt realizowany jest ze środków Funduszu Promocji Produktu Regionalnego/ Tradycyjnego/ Ekologicznego – NGO, JST w ramach projektu „Alpejsko-Karpacki Most Współpracy” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.Poniżej do pobrania regulamin konkursu i karta zgłoszenia.

Serdecznie zapraszamy.

  • Karta zgłoszenia
  • Regulamin konkursu

 

 

  Wejscia: 1031