„Pożyczki na start”
poniedziałek, 14 marca 2016 12:57

Szanowni Państwo!

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego realizuje projekt „Pożyczki na start”, współfinansowany ze środków europejskich, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VI „Rynek pracy otwarty dla wszystkich”, Działanie 6.2 „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości oraz samozatrudnienia”. Rekrutacja do projektu potrwa do 30 września 2016 r.
W ramach realizacji projektu osoby zamierzające rozpocząć własną działalność gospodarczą na terenie naszego województwa mogą uzyskać pożyczkę na preferencyjnych warunkach.
Szczególną grupę docelową w projekcie stanowią osoby w wieku do 25 lat.
Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio w Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Szopena 51, 35-959 Rzeszów, tel. 17 8220600, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .