Warsztaty szkoleniowe dla Rodziców dzieci uczęszczających do Punktu Przedszkolnego w Kramarzówce: październik 2011.
wtorek, 11 października 2011 20:32

Projekt pt. "Ja też jestem przedszkolakiem – nowe formy edukacji przedszkolnej w Gminie Pruchnik" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

ZAPROSZENIE

Burmistrz Pruchnika serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty szkoleniowe Rodziców, których dzieci uczęszczają do Punktu Przedszkolnego w Kramarzówce. Warsztaty odbędą się 21 października (tj. piątek) 2011 r. o godz. 1230 w budynku szkoły.

Warsztaty współfinansowane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  - w ramach programu Kapitał Ludzki, projekt pod nazwą „Ja też jestem przedszkolakiem – nowe formy edukacji przedszkolnej w Gminie Pruchnik”.

Warsztaty przeprowadzi koordynator zespołu ds. doskonalenia i doradztwa z Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Przemyślu.

Tematyka warsztatów  będzie dotyczyła procesu edukacji i wychowania dziecka

z up. Burmistrza
mgr Stanisław Kłopot