strona domowa
strona domowa
Ankiety

Ankieta Nr 2

Informujemy, że gmina Pruchnik rozpoczęła II etap opracowywanie Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Pruchnik na lata 2017 - 2026.

W II etapie między innymi będą wybrane przedsięwzięcia rewitalizujące obszary zdegradowane. Bardzo ważna jest dla nas opinia Mieszkańców Gminy na temat proponowanych przedsięwzięć rewitalizacyjnych, dlatego bardzo prosimy o wypełnienie ankiety !!!

link do ankiety znajduje się tutaj: ANKIETA

Ankieta będzie dostępna do wypełnienia w dniach od: 07 do 10 marzec 2017 r.
Badanie ankietowe w tych dniach będzie prowadzone również w sposób tradycyjny.


Ankieta nr 1

W związku z przystąpieniem do opracowywania Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Pruchnik na lata 2017 - 2026 bardzo ważna jest dla nas opinia Mieszkańców Gminy na temat działań związanych z rewitalizacją na terenie naszej gminy, dlatego bardzo prosimy o wypełnienie ankiety !!!

Link do ankiety znajduje się tutaj: ANKIETA

Ankieta będzie dostępna do wypełnienia w dniach od: 08 luty do  14 lutego 2017 r.

Badanie ankietowe w tych dniach będzie prowadzone również w sposób tradycyjny.

Program rewitalizacji to dokument, który określa kierunki działań rewitalizacyjnych. Umieszczenie zadania w tym dokumencie jest jednym z elementów niezbędnych do pozyskania środków europejskich na działania związane z rewitalizacją.
Poznanie Państwa opinii dotyczącej rewitalizacji Gminy Pruchnik pozwoli na sformułowanie programu możliwie bliskiego oczekiwaniom mieszkańców naszej gminy.
  Wejscia: 2367