strona domowa
strona domowa
Informacja o otwarciu Giełdy Wschód w Skołoszowie
piątek, 29 maja 2020 04:56

 

 

W imieniu P.P.H.U. Sawa-Expo, Organizatora Giełdy Wschód w Skołoszowie serdecznie zapraszamy wszystkich rolników i wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Giełdy Wschód w Skołoszowie, która rozpoczyna swoją działalność z dniem 30 maja br. i będzie funkcjonowała w cyklu cotygodniowym w każdą sobotę.

Giełda czynna będzie w godzinach 6.00-14.00.

Profil giełdy: sprzedaż płodów rolnych, maszyn rolniczych, giełda samochodowa, sprzedaż odzieży, obuwia, środków do produkcji rolnej, artykułów ogrodniczych, szkółkarskich, staroci i innych.

Misją Giełdy Wschód jest promowanie dorobku gospodarczego, rolniczego i najwyższej jakości żywności produkowanej na Podkarpaciu, a samorządy promowały by Giełdę Wschód u odbiorców produktów rolnych na terenie całego kraju w szerokim tego słowa znaczeniu.

W zamian za obopólną promocję rolnicy, Koła Gospodyń Wiejskich będą mogły sprzedawać na giełdzie towary ze swojego gospodarstwa, własnej produkcji bez opłat targowych, co najmniej do końca 2020 roku.

 

Więcej informacji na plakacie:

 

 

  Wejscia: 1149