strona domowa
strona domowa
Konkurs plastyczny PODR
poniedziałek, 20 lipca 2020 07:17

 

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale organizuje konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży. Konkurs nosi tytuł „Na bazarku w dzień handlowy, takie słyszy się rozmowy…-co produkt lokalny mówi o sobie?”

 

Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych:

  • I grupa: przedszkolaki do 6 lat,
  • II grupa: klasy 0 — III szkoły podstawowej,
  • III grupa: klasy IV — VIII szkoły podstawowej.

Celem konkursu jest promowanie podkarpackiego e-bazarku, zachęcanie dzieci do czynnego zainteresowania się tematyką zdrowego żywienia, pobudzenia ciekawości dziecięcej co do tematyki produktu lokalnego, popularyzowanie wiedzy na temat ekologicznej żywności oraz jej znaczeniu, popularyzowanie wiedzy dotyczącej lokalnych wyrobów, rękodzieła i agroturystyki, rozbudzenie wrażliwości estetycznej, pobudzenie i kształtowanie wyobraźni, rozwijanie samodzielności i kreatywności.

 

Załączniki:

 

  Wejscia: 1106