strona domowa
strona domowa
Szkolenie e-learningowym pn. „Koncepcja Smart Villages na obszarach górskich i podgórskich”.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza do udziału w organizowanym przez nas szkoleniu e-learningowym pn. „Koncepcja Smart Villages na obszarach górskich i podgórskich”.

Szkolenie adresowane jest do mieszkańców obszarów wiejskich, rolników, przedsiębiorców, przedstawicieli podmiotów doradczych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, jednostek naukowych oraz innych osób zainteresowanych tematyką smart villages.

Szkolenie zostało opracowane w ramach operacji pn.”Rozwój górskich i podgórskich terenów wiejskich w oparciu o potencjał obszaru i produkty markowe” realizowanej z Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2020 – 2021.

Szkolenie odbędzie się w terminie 08–26.03.2021 r. na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.edu.pl

Rekrutacja na szkolenie prowadzona będzie w terminie 17.02 – 02.03.2021 r.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać wyłącznie mailem (skan lub zdjęcie) na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

 

 

Do pobrania:

  Wejscia: 1913