strona domowa
strona domowa
Ferie z WOT - Powołanie do 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej
piątek, 28 stycznia 2022 06:40

3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej prowadzi nabór do służby w Wojskach Obrony Terytorialnej, czyli piątej obok Wojsk Lądowych, Sił Powietrznych, Marynarki Wojennej i Wojsk Specjalnych rodzaj Sił Zbrojnych RP, których misją jest obrona i wspieranie lokalnych społeczności w czasie konfliktu zbrojnego, ale także podczas klęsk żywiołowych lub katastrof. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące "Terytorialsów", zachęcając do zainteresowania się i wstąpienia w szeregi WOT.

Wszelkie informacje o prowadzonym naborze dostępne są na stronie - https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl/ lub u rekrutera 34blp - st. szer. Magdaleny MAC - tel. 607 294 800.

 

 

  Wejscia: 639