strona domowa
strona domowa
Hawłowice

 

Pan Wiesław Jamrozik - Radny z obwodu wyborczego Hawłowice

W Radzie Miejskiej w Pruchniku reprezentuję mieszkańców wsi Hawłowice.

Przy ich współudziale wspólnie podejmujemy decyzję w jakiej kolejności i co chcemy zrobić w naszej miejscowości. W kończącym się roku udało mi się uzyskać poparcie rady i Burmistrza Pruchnika w sprawie remontu drogi łączącej Hawłowice Dolne z Górnymi (położono asfalt) i wykonano jeszcze szereg innych prac przy drogach gminnych.

Sukcesem jest też pozyskanie placu zabaw dla dzieci, który został umieszczony przy szkole podstawowej oraz uwzględnienie w przyszłorocznym budżecie gminy środków na rozpoczęcie remontu budynku świetlicy wiejskiej. Myślę, że swoich wyborców reprezentuję godnie i  dokładam wszelkich starań w pozyskiwanie środków na  rozwój  naszej miejscowości.

 

Remontu drogi łączącej Hawłowice Dolne z Górnymi

 

 

Pozyskanie placu zabaw dla dzieci

 

  Wejscia: 3048