strona domowa
strona domowa
Rzeplin

 

Pan Władysław Flak – Radny z obwodu wyborczego Rzeplin

Niewątpliwie najważniejsze zadanie jakie zostało wykonane w sołectwie Rzeplin to remont drogi gminnej „koło Pana Czepiela” o długości 403 mb.  Ponadto zostały wymienione okna i drzwi zewnętrzne w budynku remizy OSP Rzeplin. Przy wejściu głównym do Domu Strażaka została ułożona kostka brukowa. Obok szkoły filialnej zrobione zostało odwodnienie oraz wyrównanie placu pod przyszłe boisko sportowe i plac zabaw dla dzieci. Ważną sprawą było poszerzenie drogi „Na las”, utwardzenie drogi „Na spławiska”.

Podejmowanych było wiele różnych zadań związanych z funkcjonowaniem OSP Rzeplin oraz z nieformalnie ale bardzo intensywnie działającym Stowarzyszeniem Kobiet.

 

Wykonanie obok szkoły filialnej odwodnienia oraz wyrównanie placu pod przyszłe boisko sportowe i plac zabaw dla dzieci

 

Remont drogi gminnej „koło Pana Czepiela” o długości 403 mb


 

 

  Wejscia: 2806