Dotacje na Podkarpackie Inicjatywy Lokalne
wtorek, 28 lutego 2023 11:17

Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Trygon – Rozwój i Innowacja” oraz Fundacja Przestrzeń Lokalna, w związku z realizacją projektu pn. „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023” zapraszają do składania wniosków w ramach naboru 2023.

W tym roku chcemy przekazać młodym organizacjom pozarządowym,  grupom nieformalnym oraz samopomocowym z Województwa Podkarpackiego 606.400,00 zł na realizację inicjatyw w wybranej przez siebie ścieżce:

• ŚCIEŻKA I - Oddolne inicjatywy mieszkańców;
  • ŚCIEŻKA II - Ścieżka rozwoju dla młodych organizacji;
  • ŚCIEŻKA III - Wsparcie działań promocyjnych;
  • ŚCIEŻKA IV - Mikrodotacje branżowe;

W ramach projektu realizatorzy inicjatyw zostają objęci wsparciem informacyjnym, szkoleniowym, doradczym oraz szkoleniami specjalistycznymi.

Nabór w roku 2023 rozpoczyna się z dniem 22 lutego i potrwa do 20 marca 2023 r. roku, godz. 16:00.

Realizacja nagrodzonych inicjatyw odbywać się będzie w terminie od 01 czerwca do 31 października 2023 roku.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej projektu:
www.podkarpackieinicjatywylokalne.pl

Dodatkowo wszelkich informacji udzielają również koordynatorzy projektu.

Fundacja Fundusz Lokalny SMK: powiaty- stalowowolski, tarnobrzeski, mielecki, kolbuszowski i ropczycko-sędziszowski; Sebastian Nabrzeski - koordynator; tel.: 663 122 098;

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”: powiaty-niżański, leżajski,  przeworski, lubaczowski, jarosławski, łańcucki; Damian Zakrzewski - koordynator; tel.: 790 688 622; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Lokalna Grupa Działania „Trygon – Rozwój i Innowacja”: powiaty - dębicki, strzyżowski, jasielski krośnieński, brzozowski; Justyna Jacek – koordynator; tel.: 668 948 983;

Fundacja Przestrzeń Lokalna w Błażowej: powiaty - rzeszowski, przemyski, sanocki, leski i bieszczadzki; Edyta Salnikow – koordynator; tel.: 667 048 313;

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”: powiaty-niżański, leżajski, przeworski, lubaczowski, jarosławski, łańcucki;
Damian Zakrzewski - koordynator; tel.: 790 688 622; e-mail: nisko.fio@gmail.com

- 23 lutego 2023 r. (czwartek) o godz. 16:00 (powiat leżajski). Miejsce spotkania: Urząd Gminy w Nowej Sarzynie, sala narad.

- 24 lutego 2023 r. (piątek) o godz. 12.00 (powiat jarosławski). Miejsce spotkania: Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Z Tradycją w Nowoczesność", ul. T. Kościuszki 26, 37-500 Jarosław.
Partner spotkania: Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Z Tradycją w Nowoczesność"

- 28 lutego 2023 r. (wtorek) o godz. 14.00 (powiat łańcucki). Miejsce spotkania: Starostwo Powiatowe w Łańcucie, 37 -100 Łańcut, ul. Mickiewicza 2, sala narad.

- 27 lutego 2023 r. (poniedziałek), godz. 14.00 (powiat przeworski). Miejsce spotkania: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Mleczki"; ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8, 37-200 Przeworsk
Partner spotkania: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Mleczki"

- 7 marca 2023 r. (wtorek), godz. 16.00 (powiat niżański). Miejsce spotkania: Niżański Uniwersytet Ludowy w Wolinie; ul. Piaskowa 10, 37-400 Wolina, sala szkoleniowa I piętro.

- 3 marca 2023 r. (piątek), godz. 13.00 (powiat lubaczowski). Miejsce spotkania: Starostwo Powiatowe w Lubaczowie ul. Jasna 1, 37-600 Lubaczów, sala narad nr 13

Spotkania on-line: