strona domowa
strona domowa
Zgłoś swój pomysł na projekt do LGD
poniedziałek, 24 kwietnia 2023 11:30

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szanowni Państwo!

W celu zapewnienia dalszego postępu prac nad przygotowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023–2027 pragniemy zachęcić Państwa do wyrażenia opinii w zakresie potrzeb oraz potencjału na obszarze LSR oraz do przedstawienia propozycji projektów do realizacji na obszarze LSR.

Ankieta powinna zostać wypełniona przez osobę / podmiot, którzy mają miejsce zamieszkania / siedzibę na obszarze objętym LSR. Ankietę można składać bezpośrednio w biurze w biurze LGD: ul. Kościuszki 26, 37-500 Jarosław lub przesyłać drogą elektroniczną na adres: lgd@ Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub wypełnić online  pod linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZ7SAq_1SF7SRvQGXELIaMIivJ8L5jLMF-6nJEzaeB1qJ7kw/viewform


1) Fiszka projektu powinna zostać wypełniona przez osobę / podmiot, który ma miejsce zamieszkania / siedzibę na obszarze objętym LSR. Można ją składać w biurze LGD adres: ul. Kościuszki 26, 37 500 Jarosław lub przesyłać drogą elektroniczną na adres:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Dziękujemy za pomoc!

 

Do pobrania:

1. Karta pomysłu

  Wejscia: 612