strona domowa
strona domowa
Uwaga! Od 19.10.2023 r. wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Kańczudzkiej w Pruchniku
środa, 18 października 2023 12:25

W związku z realizacją zadania: Remont (odnowa) drogi wojewódzkiej Nr 881 Sokołów Małopolski - Łańcut - Kańczuga - Pruchnik - Żurawica w m. Pruchnik w km 52+14552+882 (Ul. Kańczudzka) od dnia 19.10.2023 zostaje wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

Na w/w odcinku będą prowadzone prace związane z frezowaniem istniejącej nawierzchni, regulację studzienek kanalizacyjnych, ułożenie nowej nawierzchni.

Ruch będzie odbywał się wahadłowo, mimo to zaleca się o wybór alternatywnych dróg dojazdowych oraz zachowanie szczególnej ostrożności na terenie przyległym do remontowanego odcinka drogi wojewódzkiej.

Dziękujemy za zastosowanie się do naszej prośby i przepraszamy za utrudnienia.

 

  Wejscia: 306