Jan Chmielecki odznaczony odznaką honorową „Zasłużony dla Rolnictwa”
czwartek, 30 listopada 2023 08:28

Jan Chmielecki, mieszkaniec Sołectwa Jodłówka-Parcelacja, na wniosek Burmistrza Pruchnika został odznaczony przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi odznaką honorową „Zasłużony dla Rolnictwa”.

Wręczenie zaplanowane zostało podczas tegorocznych dożynek gminnych, kiedy taką odznakę odbierał Pan Henryk Czuba z Hawłowic, jednak z przyczyn losowych i liczne obowiązki Pan Jan nie mógł w nich uczestniczyć.

Wręczenia odznaczenia, odbyło się podczas XLVII Sesji Rady Miejskiej w Pruchniku w dniu 29.11.2023 r. i dokonali go Wacław Szkoła Burmistrz Pruchnika oraz Wiesław Jamrozik - Przewodniczący Rady Miejskiej w Pruchniku.

Pan Burmistrz złożył gratulacje i podziękowania za zaangażowanie i codzienny trud gospodarowania oraz za dobrą współpracę z samorządem gminnym.

W trakcie sesji pojawiały się głosy, że Pan Jan powinien otrzymać jeszcze jeden medal za wzorowe utrzymanie dróg gminnych, które odśnieża podczas zimy.

Serdecznie gratulujemy otrzymanego odznaczenia!

Relacja z sesji dostępna pod adresem - https://transmisjaobrad.info/videos/13877/xlvii-sesja-rady-miejskiej-w-pruchniku