strona domowa
strona domowa
Z życia punktu przedszkolnego w Kramarzówce: październik 2009 - styczeń 2010.
 1. Zabawy i zajęcia plastyczne
 2. Spotkanie z policjantem
  7 października 2009 r. do Punktu Przedszkolnego został zaproszony policjant. W czasie spotkania policjant opowiadał dzieciom jaka jest rola policji w ruchu drogowym, jak rozpoznać policjanta po mundurze, jak należy bezpiecznie poruszać się po drodze, jakie znaki nadawane są przez policjanta kierującego ruchem drogowym. Przedszkolaki uważnie wysłuchały rad i wskazówek policjanta.
 3. Zorganizowano spotkanie z listonoszem z okazji Święta Łączności
 4. Zabawa Andrzejkowa
 5. Mikołaj
  W grudniu Mikołaj odwiedził Punkt Przedszkolny. Dzieci zostały obdarowane  małymi prezentami. Przedszkolaki też przygotowały prezent dla Mikołaja w postaci – piosenek i wierszyków.
 6. Jasełka
 7. Zimowy spacer
 8. Spotkanie ze strażakiem

 

  Wejscia: 1412