strona domowa
strona domowa
Konsultacje w zakresie projektu „Rocznego programu współpracy Gminy Pruchnik z organizacjami pozarządowymi ..."

 

Burmistrz Pruchnika zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do wzięcia udziału w konsultacjach projektu Rocznego programu współpracy Gminy Pruchnik z organizacjami pozarządowymi na rok 2017.

 

 

Konsultacje odbywają się od 26 października do 4 listopada 2016 roku. Treść projektu programu współpracy i formularz do zgłaszania uwag zamieszczone są poniżej oraz są dostępne w Urzędzie Miejskim w Pruchniku ul. Rynek 1 - pok. 17.

Uwagi do projektu programu współpracy można zgłosić wypełniając formularz i dostarczając go w nieprzekraczalnym terminie do dnia 4 listopada 2016 r. na:
•    adres poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
•    adres Urzędu Miejskiego w Pruchniku ul. Rynek 1, 37-560 Pruchnik.

 

  Wejscia: 588