strona domowa
strona domowa
WYNIKI KOŃCOWE V EDYCJI TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ „MŁODY STRAŻAK NA SPORTOWO” - Rozbórz Długi – 2014

W dniach 25–26 stycznia i 1 - 2 lutego 2014 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Rozborzu Długim, już po raz piaty, odbył się turniej piłki siatkowej „Młody Strażak na Sportowo”, zorganizowany przez Dyrektora Zespołu Szkół oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Rozborzu Długim.

Honorowy patronat nad turniejem objął Burmistrz Pruchnika – mgr inż. Wacław Szkoła.

Swoją obecnością zaszczycił nas także pan minister Mieczysław Kasprzak, który wręczył zwycięskiej drużynie z OSP Rzeplin pamiątkowy puchar.

Celem turnieju było m.in.:

  • popularyzacja zdrowego i aktywnego trybu życia, szczególnie wśród młodzieży,
  • podniesienie sprawności fizycznej strażaków ochotników,
  • zagospodarowanie wolnego czasu podczas ferii dla młodzieży.

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

  1. miejsce – OSP Rzeplin
  2. miejsce – OSP Rozbórz Okrągły
  3. miejsce – OSP Świebodna
  4. miejsce – OSP Pruchnik III
  5. miejsce – OSP Rozbórz Długi
  6. miejsce – OSP Czudowice
  7. miejsce – ex aequo wszystkie pozostałe drużyny – OSP PRUCHNIK I, OSP HAWŁOWICE, OSP KRAMARZÓWKA, OSP JODŁÓWKA.

Wszystkie mecze, a w szczególności bardzo zacięty i wyrównany finał, dostarczyły zarówno uczestnikom, jak i kibicom wielu niezapomnianych i emocjonujących wrażeń. Sportowa rywalizacja startujących drużyn, poziom rozgrywek, oraz żywiołowe kibicowanie licznej publiczności spełniły oczekiwania organizatorów.

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH MECZY FAZY GRUPOWEJ

  • pierwszy dzień turnieju: 25.01.2014 – sobota, mecze grupowe

Świebodna - Kramarzówka - 2:0
Czudowice - Pruchnik I - 2:0
Świebodna - Rozbórz Okrągły - 2:1
Kramarzówka - Pruchnik I - 0:2
Rzeplin - Rozbórz Długi - 2:0
Jodłówka - Pruchnik III - 0:2
Rzeplin - Hawłowice - 2:1
Rozbórz Długi - Pruchnik III - 0:2

  • drugi dzień turnieju: 26.01.2014 – niedziela, mecze grupowe c.d.

Jodłówka – Hawłowice – 0:2
Pruchnik III – Rzeplin – 0:2
Jodłówka - Rozbórz Długi – 0:2
Hawłowice -Pruchnik III – 0:2
Rozbórz Okrągły – Czudowice – 2:1
Pruchnik I – Świebodna – 2:1
Kramarzówka - Rozbórz Okrągły – 0:2
Czudowice – Świebodna – 0:2

  • trzeci dzień turnieju: 01.02.2014 – sobota, mecze grupowe c.d.

Czudowice – Kramarzówka – 2:0
Jodłówka - Rzeplin – 0:2
Rozbórz Długi – Hawłowice – 2:0
Pruchnik I - Rozbórz Okrągły – 0:2

  • czwarty dzień turnieju: 02.02.2014 - niedziela, faza finałowa.

mecze półfinałowe
Rozbórz Okrągły – Pruchnik III – 2:0   
Rzeplin – Świebodna – 2:1
mecz o V miejsce
Rozbórz Długi – Czudowice – 2:0
mecz o III miejsce
Świebodna Pruchnik III – 3:0
mecz finałowy
Rzeplin – Rozbórz Okrągły – 3:1

Składy drużyn biorących udział w turnieju

OSP Rzeplin OSP Rozbórz Okrągły OSP Świebodna OSP Pruchnik III OSP Hawłowice
Damian Piorun Sylwester Węgrzyniak
Adrian Fudali
Mirosław Szkoła
Piotr Jarosz
Daniel Czuba
Marek Kubas
Michał Stanik Mirosław Laska Albert Jarosz
Kamil Czuba
Marek Piasecki
Andrzej Zięba Oskar Boratyn Adrian Prykopski
Radosław Ogryzek
Marcin Kurecki Mateusz Stanik Karol Wywrót Andrzej Woźnica
Kamil Norek Piotr Kurecki Krystian Stanik Damian Zając Krzysztof Woźnica
Adrian Norek
Dariusz Kiper Szymon Barszczak Dawid Zając Wiesław Załucki
Łukasz Piórkowski Tomasz Pawełek Grzegorz Beszter Wojciech Wojdyło Bogdan Romanik
Patryk Zając Bartłomiej Mazur Sylwester Stanik
Marcin Romański Patryk Grządziel Kacper Stanik
Kondrat Bielecki Witold Grządziel Jakub Wańkowicz
Rafał Świerk
Mateusz Jarosz
Mateusz Olszański
Paweł Korzenicki
Kacper Grządziel
Kamil Węgrzyniak
OSP Rozbórz Długi OSP Czudowice
OSP PruchnikI OSP Jodłówka
OSP Kramarzówka
Wojciech Pilch
Łukasz Szkoła Marcin Szeliga Jakub Pieszko
Arkadiusz Szlachta
Piotr Sikorski Dawid Szałaj Mateusz Szkoła Daniel Kędzior Ernest Półtorak
Adam Zięba Łukasz Zaremba Janusz Flak Łukasz Bury Dariusz Szewc
Krzysztof Zięba Norbert Gemra Janusz Kozłowski Daniel Pieszko Janek Drapała
Paweł Fedurko Grzegorz Szpytma Mariusz Podolak Ernest Gil Mateusz Kamiński
Maciej Cicirko Michał Mroczkowski Gabriel Wałach Marcin Halejcio Mateusz Wojciechowski
Sylwester Dziki Daniel Szpytma Karol Kubas Janusz Barszczak Mateusz Grochowski
Mariusz Zając Adrian Fudali Rafał Szczepanik
Łukasz Rymarz Dawid Szczygieł
Jakub Sieńko
Jakub Wojtowicz

 

  Wejscia: 3488