Informacja dla komitetów wyborczych wraz ze wzorem zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych
piątek, 10 października 2014 12:02

Do pobrania załączniki:

• Uchwała PKW w sprawie zgłaszania kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych
  • Wzór zgłoszenia kandydata na członka OKW

Podział Gminy Pruchnik na stałe obwody głosowania

Zgłoszenia przedstawicieli komitetów wyborczych kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych przyjmowane będą do 17 października 2014 roku przez urzędnika wyborczego Panią Agnieszkę Wojdyła w pokoju nr 30 Urzędu Miejskiego w Pruchniku w godzinach pracy urzędu oraz w dniach pełnienia dyżuru Miejskiej Komisji Wyborczej (w sali narad pokój nr 15), tj.: 13,14,15,16 października od godziny 15:00 do 18:00 oraz 17 października od godziny 14:00 do 24:00.

W związku z przebudową świetlicy wiejskiej w Hawłowicach, Burmistrz Pruchnika zwrócił się z prośbą do Komisarza Wyborczego w Przemyślu o zmianę na czas wyborów samorządowych lokalu wyborczego OKW nr 1 zlokalizowanego w świetlicy wiejskiej na szkołę filialną w Hawłowicach.
Czekamy na decyzję Komisarza Wyborczego.