strona domowa
strona domowa
Zaproszenie na "Warsztaty z zakresu pisania projektów i zarządzania nimi"
niedziela, 21 sierpnia 2011 18:58

 

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Z Tradycją w Nowoczesność" zaprasza na trzydniowe Warsztaty z zakresu pisania projektów i zarządzania nimi, które odbędą się w dniach 25-27.08.2011 r. w Świetlicy Wiejskiej w Pawłosiowie.

Szkolenie adresowane jest do członków organizacji pozarządowych oraz osób zainteresowanych tworzenia partnerstw z NGO-ami. Zapraszamy po max. 3 osoby z danej organizacji.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Uczestnikom zapewniamy wyżywienie i materiały szkoleniowe.

Więcej informacji: Koordynator projektu - Jolanta Kędzior - (016) 621-90-65

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie karty zgłoszenia do dnia 22.08.2011 r. faksem: 16 6219065 lub na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy.

Warsztaty są realizowane w ramach projektu pt.:  OWOP- Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych - Podniesienie potencjału wiejskich LGD - owskich organizacji pozarządowych w zakresie profesjonalnego działania na rzecz społeczności lokalnych w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2011.

  Wejscia: 2165