strona domowa
strona domowa
ANKIETA DOTYCZĄCA E -ZDROWIA
wtorek, 27 czerwca 2017 05:17

Szanowni Państwo, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia prowadzi prace nad rozwiązaniami informatycznymi mającymi poprawić opiekę zdrowotną, takimi jak elektroniczna dokumentacja pacjenta,  e-recepta czy e-skierowanie.

 

Obecnie CSIOZ w ramach współpracy z Fundacją MY PACJENCI prowadzi konsultacje społeczne w ramach Projektu Razem dla Zdrowia, realizowanym przez Fundację. Pierwszy z badanych przez CSIOZ tematów to e-usługi, ze szczególnym uwzględnieniem e-recepty.

W związku z powyższym, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety będącej częścią procesu wspomnianych wyżej konsultacji. Ankieta, zbierająca opinie pacjentów i obywateli w zakresie e-zdrowia, e-recepty i poufności danych medycznych znajduje się pod linkiem:  https://www.webankieta.pl/ankieta/280205/ankieta-dotyczaca-e-zdrowia.html

Z góry dziękujemy za poświęcony czas!

  Wejscia: 1330