strona domowa
strona domowa
Pruchnicka Karta Seniora - list do przedsiębiorców
środa, 26 września 2018 12:27

Gmina Pruchnik przystępuje do programu  pn.: „Pruchnicka  Karta Seniora”. Każdy Przedsiębiorca z terenu powiatu jarosławskiego, może podjąć współpracę w ramach w/w programu.


Oto treść listu jaki skierował do przedsiębiorców Wacław Szkoła Burmistrz Pruchnika:

 

 

Szanowni Przedsiębiorcy !


Gmina Pruchnik przystępuje do gminnego programu „Pruchnicka Karta Seniora”, którego celem jest budowa przyjaznego klimatu dla seniorów oraz udzielenie im wsparcia poprzez wprowadzenie systemu zniżek. W związku z tym, kieruję do Państwa propozycję współpracy z samorządem gminnym i rozważenie możliwości przystąpienia do projektu jako podmiot prywatny, który zaoferuje różnorakie zniżki i ulgi dla posiadaczy karty.

Każdy Partner - podmiot gospodarczy, sam ustala poziom oraz zasady zniżek, którymi obejmuje  seniorów naszej całej Gminy. Dla mieszkańców gminy Pruchnik najbardziej pożądanym jest, aby do programu włączyły się „nasze” sklepy, apteki, bary czy podmioty usługowe każdego rodzaju - kosmetyczne, fryzjerskie, samochodowe, krawieckie itp.

Dzięki  włączeniu się do działań pomocowych możecie Państwo zyskać klientów, którzy stale będą korzystać z zaproponowanej oferty, a Wasza firma będzie postrzegana jako firma prospołeczna i aktywna w lokalnym środowisku.

Posiadaczami kary mogą być seniorzy powyżej 60 roku życia, zameldowani na terenie gminy Pruchnik. Każdy Partner akcji staje się rozpoznawalny dla osób korzystających z karty poprzez umieszczenie logo i danych teleadresowych na stronie internetowej Gminy Pruchnik, a także oznaczenie specjalną naklejką promującą Pruchnicką Kartę Seniora.

Aby przystąpić jako partner do w/w programu należy wypełnić i złożyć deklaracje, którą można będzie pobrać ze strony Gminy Pruchnik. Wierzę, że ten program zyska Waszą aprobatę i chęć współpracy, a seniorzy naszej gminy, obdarzą specjalnym zaufaniem i sympatią, szczególnie te aktywne i wrażliwe na ich los, firmy i przedsiębiorców.

 

Zapraszam do współpracy!
Burmistrz Pruchnika
Wacław Szkoła

  Wejscia: 1453