strona domowa
strona domowa
Omówienie i podsumowanie ankiet w zakresie zapotrzebowania na opiekę nad dziećmi w wieku do 3 lat (żłobek)
czwartek, 17 stycznia 2019 06:32

W związku z możliwością aplikowania przez Gminę Pruchnik o środki finansowe na otwarcie żłobka, została przeprowadzona ankieta wśród mieszkańców naszej gminy.

Ankieta była dobrowolna, anonimowa, skierowana wyłącznie do pełnoletnich mieszkańców. Badanie ankietowe trwało od 7 grudnia 2018 r. do 7 stycznia 2019 r.. Kwestionariusze ankietowe były dostępne na stronie internetowej Gminy Pruchnik www.gminapruchnik.pl, w Urzędzie Miejskim w Pruchniku (sekretariat, referat inwestycji i zamówień publicznych), placówkach szkolnych na terenie Gminy Pruchnik. Uzupełnioną ankietę należało złożyć w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Pruchniku lub przesłać elektronicznie na e-maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W ankiecie uczestniczyło 103 mieszkańców. Ankieta obejmowała 8 pytań, w tym pytania otwarte, zamknięte oraz wielokrotnego wyboru, oraz metryczkę składającą się z 3 pytań zamkniętych. Jedynie 2 ankiety zostały przesłane drogą elektroniczną, pozostałe zostały złożone w Urzędzie. 40 ankiet wpłynęło do końca 2018 r. a 63 ankiety w 2019 r..

Bardzo dziękujemy za wypełnienie ankiety oraz zachęcamy do zapoznania się z jej wynikami.

PODSUMOWANIE -

  Wejscia: 975