strona domowa
strona domowa
Wyniki wyborów na Przewodniczących Rad Osiedla i Sołtysów
poniedziałek, 04 lutego 2019 07:04

Protokół Miejskiej Komisji Wyborczej w Pruchniku w sprawie wyników wyborów na Przewodniczących Rad Osiedlowych i Sołtysów oraz rad osiedli i rad sołeckich:

 

 

 

PROTOKÓŁ
MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ


Z wyborów przewodniczących rad osiedla i sołtysów oraz rad osiedli i rad sołeckich na terenie Gminy Pruchnik, przeprowadzonych w dniu 3 lutego 2019 r.

Miejska Komisja Wyborcza do przeprowadzenia wyborów przewodniczących rad osiedli i sołtysów oraz rad osiedli i rad sołeckich na terenie Gminy Pruchnik w związku z upływem ich czteroletniej kadencji, powołana zarządzeniem Burmistrza Pruchnika Nr 2/2019 z dnia 11 stycznia 2019 r. w składzie:

1) Robert Grządziel     - Przewodniczący
2) Aleksandra Jarosz   - z-ca Przewodniczącego
3) Artur Urban            - członek

na podstawie protokołów Obwodowych Komisji Wyborczych stwierdza, że w wyborach przewodniczących rad osiedli i sołtysów oraz rad osiedli i rad sołeckich na terenie Gminy Pruchnik przeprowadzonych w dniu 3 lutego 2019 r. wybrani zostali:


1.    W Sołectwie Hawłowice:

1) Sołtysem Sołectwa Hawłowice – Załucki Piotr
2) Członkami Rady Sołeckiej:
a) Wałach Roman
b) Wojtowicz Irena
c) Załucki Wiesław

2.    W Sołectwie Jodłówka:

1) Sołtysem Sołectwa Jodłówka – Pieszko Renata
2) Członkami Rady Sołeckiej:
a) Buryło Paweł
b) Piśko Agnieszka
c) Szkoła Marek
d) Szkoła Michał

3.   W Sołectwie Jodłówka Parcelacja:

1) Sołtysem Sołectwa Jodłówka Parcelacja – Wojdyło Maria
2) Członkami Rady Sołeckiej:
a) Dąbrowska Aneta
b) Foremny Józef
c) Kwaśniak Anna
d) Romanik Marian

4.  W Sołectwie Kramarzówka:

1) Sołtysem Sołectwa Kramarzówka – Szkoła Zbigniew
2) Członkami Rady Sołeckiej:
a) Kurasz Aleksander
b) Madejowski Daniel
c) Sitko Sylwia
d) Zając Agata

5.   W Osiedlu Pruchnik Dolny:

1) Przewodniczącym Rady Osiedla – Potyrała Krystyna
2) Członkami Rady Osiedla:
a) Czaczkowski Tadeusz
b) Kubas Tadeusz
c) Piś Władysław
d) Stawarska Anna

6.   W Osiedlu Pruchnik Górny:

1) Przewodniczącym Rady Osiedla – Moskwa Marek
2) Członkami Rady Osiedla:
a) Fudali Bernarda
b) Olejarz Jacek
c) Rabczak Władysław
d) Rostecki Dariusz

7.   W Sołectwie Rozbórz Długi:

1) Sołtysem Sołectwa Rozbórz Długi – Kurzawa Alicja
2) Członkami Rady Sołeckiej:
a) Mielniczek Wacław
b) Sałamaj Bogumił
c) Szymańska-Galas Barbara
d) Wojdyło Tadeusz

8. W Sołectwie Rozbórz Okrągły:

1) Sołtysem Sołectwa Rozbórz Okrągły – Dutka Mateusz
2) Członkami Rady Sołeckiej:
a) Blajer Krzysztof
b) Dobosz Stanisław
c) Galas Dariusz
d) Wywrót Janusz

9. W Sołectwie Rzeplin:

1) Sołtysem Sołectwa Rzeplin – Białogłowska Aneta
2) Członkami Rady Sołeckiej:
a) Flak Zdzisława
b) Makowiecka Barbara
c) Olejarz Marcin
d) Szczepanik Monika

10. W Sołectwie Świebodna:

1) Sołtysem Sołectwa Świebodna – Dzięgielowska Monika
2) Członkami Rady Sołeckiej:
a) Barszczak Krystyna
b) Jasiłek Józef
c) Majchrowicz Bożena
d) Stanik Andrzej



Podpisy Komisji:

Robert Grządziel   - Przewodniczący
Aleksandra Jarosz - z-ca Przew.       
Artur Urban          - Członek

 

  Wejscia: 775