strona domowa
strona domowa
Informacja o wizycie delegacji francuskiej - LGD „PAYS DE LA LOIRE JEUNE ET SES RIVIERES”
czwartek, 01 grudnia 2011 19:47

 

Na zaproszenie Lokalnej Grupy Działania „Z Tradycją w Nowoczesność” w Pawłosiowie w dniu 12-14 grudnia 2011, uczestniczyć będzie delegacja Francuska LGD Pays de la Loire Jeune et Ses Rivieres”

 

 

 

W dniu 13 grudnia 2011 o godzinie 1600 w Urzędzie Miejskim w Pruchniku ul. Rynek 1 odbędzie się spotkanie przedstawicieli LGD z Francji z rolnikami z terenu LGD „Z Tradycją w Nowoczesność” w Pawłosiowie tj, 5 gmin /Pawłosiów, Chłopice, Roźwienica, Pruchnik oraz Kańczuga/.

Tematem spotkania będzie ustalenie możliwości rozpoczęcia współpracy w ramach lokalnych grup działania z Francji i Polski w zakresie rozwoju rynku rolnego poprzez rozwój różnych kierunków działania.

Serdecznie zapraszamy rolników, urzędników oraz organizacje rolnicze a szczególnie młodych ludzi chcących uczestniczyć w realizacji międzynarodowym projekcie.

Oczekujemy przede wszystkim na obecność młodych rolników, ponieważ LGD z Francji liczy na wypowiedzi ludzi młodych jakie są ich oczekiwania po pobycie delegacji francuskiej w zakresie współpracy.

 

Prezes Zarządu   
Halina Węgrzynowska.

 

  Wejscia: 2013