strona domowa
strona domowa
Zaproszenie dla Przedsiębiorców do przystąpienia do Klastra Energii
środa, 07 grudnia 2022 10:16

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu online dotyczącym udziału w strukturach Klastra Energii Powiatu Jarosławskiego. Data spotkania online: 14 grudnia 2022 r. godzina 10:00.

 

Szanowni Przedsiębiorcy,

Działając w porozumieniu z Koordynatorem Klastra Energii Powiatu Jarosławskiego - firmą DOEKO Group Sp. z o.o. zwracamy się z propozycją przyłączenia Państwa przedsiębiorstwa do Klastra Energii.

Uczestnictwo w Klastrze Energii niesie za sobą szereg korzyści ekonomicznych wśród których wyróżniamy m.in.:

  • Dedykowane dotacje Klastrom Energii - brak możliwości skorzystania z programów podmiotów nie działających w strukturach Klastra Energii;
  • Możliwość skorzystania z systemu opustowego - obniżenie do 25% kosztów opłaty dystrybucyjnej;
  • Pomoc Koordynatora Klastra w ocenie potencjału możliwości budowy inwestycji w OZE na potrzeby własne przedsiębiorstwa oraz na potrzeby Klastra Energii możliwość lokalnej dystrybucji energii na preferencyjnych warunkach dla innych Uczestników Klastra;
  • Obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej poprzez możliwość realizacji własnych inwestycji w OZE, czy bezpośredni zakup zielonej energii na preferencyjnych warunkach.


Wszystkie niezbędne informacje oraz szczegóły przystąpienia do Klastra zostaną przekazane i omówione przez Koordynatora.

Spotkanie odbędzie się w formule online. Wystarczy kliknąć w link poniżej, żeby dołączyć. W razie pytań bądź trudności prosimy o kontakt z opiekunem klastra.

Link do spotkania online 14.12.2022 r.: https://doekogroup.clickmeeting.com/spotkanie-z-przedsiebiorcami-ke-powiatu-jaroslawskiego

Opiekun klastra: Dawid Czech
tel. 533-353-759
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

  Wejscia: 578