strona domowa
strona domowa
Konsultacje społeczne w sprawie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność”
środa, 04 lipca 2012 18:33

 

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” w związku ze znacznym wykorzystaniem środków, którymi dysponowaliśmy w ramach podpisanej umowy ramowej z dnia 21 maja 2009 roku zgłosiła chęć przystąpienia do konkursu na wybór lokalnej grupy działania do realizacji lokalnej strategii rozwoju w zakresie dodatkowych zadań. Podczas przygotowania rozszerzenia obowiązującej Lokalnej Strategii Rozwoju bardzo istotny jest głos społeczności lokalnej. Zatem zwracamy się do Państwa z prośbą o nadsyłanie swoich pomysłów na nowe przedsięwzięcia lub dodatkowe cele szczegółowe.

Jeżeli chcesz zrealizować zadanie, które do tej pory nie wpisywało się w LSR teraz jest okazja, aby to zmienić.

Szczególnie istotne są zadania:

  • odpowiadające przeprowadzonej analizie SWOT
  • oparte o wykorzystanie innowacyjnych usług oraz produktów
  • skierowane do kobiet, osób poniżej 26 roku życia, powyżej 50 roku życia, organizacji pozarządowych.

Propozycje można przesyłać e-mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub przedkładać osobiście w Biurze LGD: ul. Kościuszki 26 w Jarosławiu.

Czekamy na Twoją propozycję!!!

  Wejscia: 1880