strona domowa
strona domowa
Zaproszenie na spotkanie w sprawie aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju
sobota, 21 lipca 2012 21:26

 

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” zaprasza wszystkich mieszkańców LGD na: Spotkanie nt. aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju w dniu 25.07.2012 r. o godz. 10.00 w Świetlicy Wiejskiej w Pawłosiowie. Nasza LGD zgłosiła chęć przystąpienia do konkursu na wybór lokalnej grupy działania do realizacji lokalnej strategii rozwoju w zakresie dodatkowych zadań a co za tym idzie dodatkowych środków.

Podczas przygotowania rozszerzenia obowiązującej Lokalnej Strategii Rozwoju bardzo istotny jest głos społeczności lokalnej. Zatem zwracamy się do Państwa z prośbą o uczestnictwo w/w spotkaniu. Jeżeli chcą Państwo zrealizować zadanie, które do tej pory nie było wpisane w LSR teraz jest okazja, aby to zrobić.

  Wejscia: 2102