strona domowa
strona domowa
Trwa rekrutacja do projektu „Praca na własny rachunek szansą na lepsze jutro” w ramach działania 6.2 POKL
środa, 09 stycznia 2013 18:43

 

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. przypomina, że trwa rekrutacja do projektu pt. „Praca na własny rachunek szansą na lepsze jutro!” realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia "Pro Carpathia".

Projekt realizowany jest w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i skierowany jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy na terenie woj. podkarpackiego przez minimum 6 miesięcy od ostatniej rejestracji do przystąpienia do projektu.

Wsparcie oferowane uczestnikom projektu obejmuje m.in.:

  • doradztwo i szkolenia z zakładania działalności gospodarczej,
  • wsparcie finansowe na założenie działalności gospodarczej w wysokości do 40 000 PLN
  • wsparcie pomostowe na pokrycie bieżących kosztów działalności gospodarczej w wysokości do 1500 PLN/ m-c.

Dokumenty związane z udziałem w projekcie znajdują się na stronie: www.procarpathia.pl

Formularze zgłoszeniowe można składać do 25 stycznia br.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu można także uzyskać w prowadzonym przez PARR S.A. Punkcie Konsultacyjnym KSU zlokalizowanym w Przemyślu, ul. ks. Piotra Skargi 7/1, bądź podczas dyżurów konsultantów PK KSU, które odbywają się w Urzędzie Miejskim w Pruchniku, zawsze w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca, w godz. 9-13 ( pokój nr 35, poddasze).

Oferta Punktów Konsultacyjnych KSU (Krajowego Systemu Usług dla małych i średnich przedsiębiorstw) obejmuje m.in:

  • bezpłatne usługi informacyjnie nt. aspektów rozpoczynania działalności gospodarczej,
  • usługi doradcze (asysta) w rozpoczynaniu działalności gospodarczej.

W ramach usług doradczych PK KSU Konsultanci mogą m.in. skonsultować pomysł na własny biznes i przygotować formularz zgłoszeniowy , tak aby zwiększyć szanse na zakwalifikowanie się do projektu, a dla osób, które zakwalifikują się do projektu mogą także przygotować biznes plan przedsięwzięcia. Więcej informacji o usługach prowadzonego przez nas Punktu Konsultacyjnego PK KSU znajdziecie Państwo klikając tutaj lub uzyskacie pod numerem telefonu  (16) 670 27 49.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

  Wejscia: 1650