strona domowa
strona domowa
Trzech maturzystów z Gminy Pruchnik otrzyma stypendium pomostowe z programu „Dyplom Marzeń”
środa, 16 października 2013 20:39

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” informuje, że rekomendowani przez nas stypendyści otrzymali stypendia pomostowe w roku akademickim 2013/2014. Stypendium „Dyplom z marzeń” w pierwszym etapie naboru otrzymało 7 stypendystów. Zachęcamy, aby odwiedzić stronę www.stypendia-pomostowe.pl w celu zapoznania się z komunikatem FEP w Łodzi skierowanym do tegorocznych stypendystów. Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym stypendystom!

 

Lista stypendystów programu „Dyplom z marzeń”

 1. Klaudia Sas - gm. Kańczuga
 2. Katarzyna Mazur - gm. Pruchnik
 3. Kornela Piś - gm. Pruchnik
 4. Paulina Kuryło - gm. Kańczuga
 5. Katarzyna Duliban - gm. Kańczuga
 6. Adriana Grzeszczak - gm. Roźwienica
 7. Kamil Szkoła - gm. Pruchnik

Z przyjemnością informujemy również, że jest szansa dla kolejnych kandydatów na stypendium „Dyplom z marzeń. Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” otrzymała możliwość przyznania większej liczby stypendiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych „Dyplom z marzeń”. W związku z powyższym do FEP w Łodzi zostanie przesłanych kolejnych 5 wniosków o przyznanie stypendium w celu dalszej weryfikacji.

Wykaz kandydatów rekomendowanych z listy wniosków rezerwowych do przyznania stypendium pomostowego:

 1. Ewelina Kołodziej - gm. Pruchnik
 2. Patrycja Surmiak - gm. Pawłosiów
 3. Dariusz Kątnik - gm. Pawłosiów
 4. Anna Lichołat - gm. Pruchnik
 5. Karolina Dolna - gm. Kańczuga

Więcej informacji można uzyskać w siedzibie LGD Stowarzyszenia „Z tradycją w nowoczesność” w Pawłosiowie pod nr tel. 16/6219065 oraz w Urzędzie Miejskim w Pruchniku pod nr tel. 16/6236113.

 

  Wejscia: 1922