strona domowa
strona domowa
czwartek, 23 stycznia 2014 09:43

V EDYCJA TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ
„MŁODY STRAŻAK NA SPORTOWO”

Wyniki pierwszych meczy eliminacyjnych (24 i 25 stycznia 2014 r.).

 

Świebodna
Czudowice
Świebodna
Kramarzówka
Rzeplin
Jodłówka
Rzeplin   
Rozbórz Długi
Jodłówka
Pruchnik III
Jodłówka
Hawłowice
Rozbórz Okrągły
Pruchnik I
Kramarzówka
Czudowice
-


-

Kramarzówka
Pruchnik I
Rozbórz Okrągły
Pruchnik I
Rozbórz Długi
Pruchnik III
Hawłowice
Pruchnik III
Hawłowice
Rzeplin
Rozbórz Długi
Pruchnik III
Czudowice
Świebodna
Rozbórz Okrągły
Świebodna

2-0
2-0
2-1
0-2
2-0
0-2
2-1
0-2
0-2
0-2
0-2
0-2
2-1
2-0
0-2
0-2

Dyrektor Zespołu Szkół oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Rozborzu Długim zapraszają na V Edycję Turnieju Piłki Siatkowej, który odbędzie się w sali sportowej Zespołu Szkół w Rozborzu Długim. Mecze eliminacyjne odbędą się 24.01.2014 (sobota) oraz 25.01.2014 (niedziela) od godz. 13:00.

Organizatorzy:

Dyrektor Zespołu Szkół i Ochotnicza Straż Pożarna w Rozborzu Długim.

Patronat honorowy:

Burmistrz Pruchnika.

Uczestnictwo i sposób przeprowadzenia zawodów: w turnieju, który odbędzie się w sali sportowej Zespołu Szkół w Rozborzu Długim, uczestniczą reprezentacje jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Pruchnik oraz OSP Czudowice. Od zawodników nie jest wymagana przynależność do straży, jednakże naczelnik OSP, powinien powołać reprezentację złożoną ze strażaków i innych osób zamieszkałych na terenie działania jednostki OSP.Zawodnicy (uczestnicy), którzy nie ukończyli 18 roku życia , powinni posiadać oświadczenie rodziców (opiekunów)  pozwalające na start w zawodach. Naczelnik OSP sporządza  listę wszystkich zawodników, którą (wraz z  oświadczeniami dla niepełnoletnich)   dostarcza organizatorowi przed rozpoczęciem rozgrywek.
Podczas zawodów, opiekę medyczną sprawować będą (wyznaczeni przez organizatora) strażacy z jednostek OSP: Rozbórz Długi, Pruchnik I, Pruchnik III, Czudowice, którzy uzyskali uprawnienia w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy, posiadający tytuł ratownika.

Uczestników obowiązuje strój i obuwie sportowe.

Przepisy gry: mecze grupowe oraz półfinałowe rozgrywane będą do dwóch wygranych,  a finały do trzech wygranych setów.

Punktacja: za wygrane spotkanie -2 punkty, za wygrany set -1 pkt., za przegrane 0:2  -0 pkt. Jeżeli dwie drużyny uzyskają taką samą liczbę punktów:  - o kolejności w tabeli decyduje wynik  bezpośredniego spotkania zainteresowanych zespołów. Pozostałe przepisy wg PZPS.

Po rozgrywkach grupowych odbędzie się faza finałowa, do której awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.  Zwycięzca grupy I rozegra spotkanie z drugim zespołem grupy drugiej i analogicznie, zwycięzca grupy II rozegra spotkanie z drugim zespołem grupy pierwszej. Kolejność spotkań zostanie wylosowana po fazie grupowej. Mecz o III miejsce rozegrają zespoły, które przegrają mecze półfinałowe. Mecz finałowy rozegrają zwycięzcy półfinałów.

GRUPA I

 • Świebodna
 • Kramarzówka
 • Czudowice
 • Pruchnik I
 • Rozbórz Okrągły

GRUPA II

 • Rzeplin
 • Rozbórz Długi
 • Jodłówka
 • Pruchnik III
 • Hawłowice

Terminarz rozgrywek poszczególnych faz turnieju:

 • pierwszy dzień turnieju; 25.01.2014 – sobota, mecze grupowe

1300 Świebodna - Kramarzówka
1400 Czudowice - Pruchnik I,
1500 Świebodna - Rozbórz Okrągły,
1600 Kramarzówka - Pruchnik I,  (po meczu oficjalne otwarcie turnieju)
1700 Rzeplin - Rozbórz Długi,
1800 Jodłówka - Pruchnik III
1900 Rzeplin - Hawłowice
2000 Rozbórz Długi - Pruchnik III

 • drugi dzień turnieju; 26.01.2014 – niedziela, mecze grupowe c.d.

1300 Jodłówka - Hawłowice,
1400 Pruchnik III - Rzeplin
1500 Jodłówka - Rozbórz Długi
1600 Hawłowice - Pruchnik III
1700 Rozbórz Okrągły - Czudowice,
1800 Pruchnik I - Świebodna,
1900 Kramarzówka - Rozbórz Okrągły,
2000 Czudowice - Świebodna

 • trzeci dzień turnieju; 01.02.2014 – sobota, mecze grupowe c.d.

1400 Czudowice - Kramarzówka,
1500 Jodłówka - Rzeplin
1600 Rozbórz Długi - Hawłowice,
1700 Pruchnik I - Rozbórz Okrągły,

 • czwarty dzień turnieju; 02.02.2014 - niedziela, faza finałowa.

1300 przybycie drużyn, losowanie kolejności spotkań,rozgrzewka;
1330 mecze półfinałowe,
1530 mecz o III miejsce,
1730 mecz finałowy.


  Wejscia: 1987