strona domowa
strona domowa
Rajd Arłamów
niedziela, 09 marca 2014 22:06

W dniach 6 - 8 marca 2014 na drogach Pogórza Przemyskiego odbył się Rajd Arłamów - inauguracyjna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Rajdowego Pucharu Polski 2014. Organizacji tej zupełnie nowej imprezy podjął się zespół działaczy z Automobilklubu Rzeszowskiego przy wsparciu innych klubów Rzeszowskiego Okręgu PZM, lokalnych władz samorządowych i nowo powstałego Centrum Hotelowego ARŁAMÓW. Do  rywalizacji  przystąpiły ogółem  24 załogi. Pod nieobecność Kajetana Kajetanowicza z numerem 1 startują wicemistrzowie Polski Maciej Rzeźnik i Przemysław Mazur (Ford Fiesta R5). Organizatorzy pierwszej edycji imprezy przygotowali dla zawodników 14 odcinków specjalnych o łącznej długości 150,9 km, kilka z nich przebiegało na terenie naszej gminy w miejscowościach Jodłówka i Świebodna. Według nieoficjalnych wyników Grzegorz Grzyb i Daniel Siatkowski w Skodzie Fabii S2000 wygrali 1. Rajd Arłamów.

 

  Wejscia: 2065