strona domowa
strona domowa
Regionalna Olimpiada Siatkówki Rodzinnej – Memoriał imienia Antoniego Rajzera
środa, 07 maja 2014 09:02

Podkarpackie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej uprzejmie informuje, że w dniu 7 - 8.06.2014 r. o godz. 9.00 na dużej sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie zostanie rozegrana Regionalna Olimpiada Siatkówki Rodzinnej – Memoriał imienia Antoniego Rajzera, na którą zapraszamy.

Nadrzędnym celem tej Olimpiady jest promocja aktywnego wypoczynku wśród dzieci, młodzieży, całych rodzin i osób niepełnosprawnych oraz popularyzacja piłki siatkowej wśród licznej rzeszy społeczeństwa naszego województwa, jak również upamiętnienie wieloletniej działalności Antoniego Rajzera, współtwórcy sukcesów drużyn piłki siatkowej w Województwie Podkarpackim. W związku z powyższym zapraszamy chętnych do udziału w Olimpiadzie.

Regulamin Olimpiady

 

Z poważaniem
Prezes
Podkarpackiego Towarzystwa
Krzewienia Kultury Fizycznej
w Rzeszowie
mgr Mieczysław Doskocz

 

  Wejscia: 1119